Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym

Znajdź przedstawiciela handlowego w Twoim regionie i skontaktuj się z nim już teraz!

Wybierz województwo
Wybierz powiat
szukaj

SPEC Sp z o.o. Sp.k. Centrala

Dąbrówki 422a | 37-100 Łańcut | tel.: 17 715 03 05

Dział zamówień
tel: 17 250 08 01
email: zamowienia@specfood.pl

Dyrektor handlowy
Sławomir Peszek
tel: 501 720 299
email: s.peszek@specfood.pl

Kierownik Obsługi Klienta
Paulina Wodzińska
tel: 504 499 799
email: p.wodzinska@specfood.pl

Dział eksportu
Przemysław Gut
tel: 511 702 835
email: p.gut@specfood.pl



 

Infolinia
tel: 17 715 03 05
email: biuro@specfood.pl

Dla dostawców
Agnieszka Kłos
tel: 783 066 404
email: a.klos@specfood.pl

Księgowość i płatność
Marlena Kuraś
tel: 534 458 712
email: m.kuras@specfood.pl

Dział eksportu
Mateusz Gil
tel: 502 348 644

email: m.gil@specfood.pl

SPEC Łomża Sp. z o.o.

Ciepła 20 | 18-400 Łomża | tel.: 86 216 47 08

Infolinia
tel: 86 216 47 08
email: biuro.lomza@specfood.pl

Dla dostawców
Brunon Borawski
tel: 517 886 479
email: b.borawski@specfood.pl

Księgowość i płatność
Ewa Dąbrowska
tel: 517 886 476
email:
 ksiegowosc.lomza@specfood.pl

Dział zamówień
tel: 572 186 628
tel: 517 886 478
email:
 zamowienia.lomza@specfood.pl

Dyrektor generalny oddziału
Marek Kalinowski
tel: 517 886 470
email: m.kalinowski@specfood.pl

Kierownik Obsługi Klienta
Karwowska Katarzyna
tel: 506 775 253
email: k.karwowska@specfood.pl