O naszej firmie

Spółka SPEC działa jako dystrybutor produktów dla gastronomii na terenie Polski od przeszło dziesięciu lat. Od początku naszej działalności zbieramy cenne doświadczenie, oraz wsłuchujemy się w Państwa opinie i sugestię, dlatego doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Niezależnie, czy prowadzisz małą, czy dużą gastronomię - w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!  

    Celem firmy SPEC jest indywidualne podejście do każdego kilenta. Zapewniamy więc możliwość negocjacji cen. Nawiązując z nami współpracę, mają Państwo możliwość uczestniczenia w organizowanych przez nas szkoleniach i pokazach, podczas których prezentujmy produkty z naszej oferty!

    Pragniemy być dla Państwa solidnym partnerem biznesowym, który może zaproponować najlepsze rozwiązania. Doskonale rozumiemy, że szeroko pojęta branża gastronomiczna ma bardzo wysokie wymagania, a my z przyjemnością stawimy im czoła. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy fachową, miłą i uprzejmą obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarantem Twojego sukcesu!

specfood
2010
Założenie firmy
2015
Pozyskanie 3000 stałych klientów
2016
Start sprzedaży internetowej
2018
Zatrudnienie 130 osób
2019
Otwarcie oddziału w Łomży