O naszej firmie

   SPEC Food Service to prężnie działająca i rozwijająca się Polska rodzinna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem. Od początku naszej działalności zbieramy cenne doświadczenie, oraz wsłuchujemy się w Państwa opinie i sugestie dlatego doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci.

   Celem firmy SPEC jest wspieranie klientów fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem, a nasi specjaliści posiadają do tego potrzebną wiedzę oraz doświadczenie. Zapewniamy niezbędną pomoc przy otwieraniu nowych lokali. Organizujemy szkolenia i pokazy. Stale modernizujemy flotę transportową oraz bazę magazynową w celu udoskonalania naszych usług.

   Oferujemy dystrybucję produktów dla małej i dużej gastronomii na terenie Polski. Posiadamy szeroką ofertę artykułów niezbędnych przy otwieraniu i prowadzeniu restauracji, lokali typu fast food i hoteli. Znajdują się w niej tysiące produktów - od pieczywa, nabiału, sosów, specjalności włoskich, tureckich, aromatycznych przypraw, po mięsa kebab, wędliny, frytki i wiele innych. Posiadamy również wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny oraz niezbędne wyposażenie.

   Jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancja Twojego sukcesu!

specfood
2010
Założenie firmy
2015
Pozyskanie 3000 stałych klientów
2016
Start sprzedaży internetowej
2018
Zatrudnienie 130 osób
2019
Otwarcie oddziału w Łomży