o firmie

Firma SPEC działa jako dystrybutor produktów dla gastronomi na terenie południowo-wschodniej Polski. Przez prawie dekadę działalności na rynku niejednokrotnie wsłuchaliśmy się w Państwa sugestie i opinie, dlatego doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy dużą gastronomię – w naszej ofercie obejmującej ponad 2000 produktów znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Wśród wielu towarów dostarczanych do naszych klientów są artykuły spożywcze niezbędne do wyrobu pizzy oraz kebaba. Posiadamy obszerny asortyment oryginalnego mięsa do kebab, unikalnego tureckiego pieczywa, a także sosy, sery, frytki oraz wiele innych produktów kierowanych dla gastronomii.

Nasze produkty dostarczamy wyspecjalizowanym transportem co gwarantuje odpowiednią jakość dostarczanych przez nas produktów.

Celem firmy SPEC jest indywidualne podejście do każdego klienta dlatego zapewniamy możliwość negocjacji cen. Nawiązując z nami współpracę, mają Państwo możliwość uczestniczenia w organizowanych przez nas szkoleniach i pokazach, podczas których prezentujemy naszą bogatą ofertę dla gastronomii.

Dodatkowo jesteśmy dystrybutorem sprzętu gastronomicznego, koniecznego do wyposażenia lokali fast food, pizzerii, food truck’ów.
Zapraszamy do współpracy !!

Lider rynku w polsce południowo wschodniej

Poszukujesz dostawcy dla swoich produktów?
Wybierz swój region i rozpocznij z nami współpracę!

Pracuj dla nas.

Jako lider rynku, dbamy o swoich pracowników. Rozumiemy, że rozwój personelu, to rozwój firmy, dlatego regularnie organizujemy szkolenia i kursy.
Do tego zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy – smartfony, ultrabooki, samochody firmowe. Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś!