Spec. ds. Fakturowania i Obsługi Klienta

OPIS STANOWISKA

  • – fakturowanie zamówień
  • – kontakt telefoniczny z bieżącymi klientami w celu przyjęcia zamówienia
  • – współpraca z przedstawicielami handlowymi i innymi działami firmy
  • – budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • – bieżąca obsługa Klientów i Gości firmy

OCZEKIWANIA

  • – umiejętności szybkiego uczenia się
  • – rzetelnego i skrupulatnego wykonywania obowiązków
  • – znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office
  • – zaangażowanie w prowadzone rozmowy sprzedażowe
  • – pozytywnego nastawienia do pracy i Klientów
  • – umiejętności poprawnego formułowania wypowiedzi
  • – nastawienie na cele

OFERUJEMY

  • – umowę o pracę
  • – atrakcyjne wynagrodzenie
  • – jednozmianowy system pracy
  • – praca w młodym i energicznym zespole
  • – szkolenia wewnętrzne i czas na adaptację

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: l.czyzowska@specfood.pl
  • lub kontakt telefoniczny: Luiza Styskalska 504-499-799

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)