Przedstawiciel handlowy

ZADANIA

  • –  efektowne pozyskiwanie nowych klientów
  • –  utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami
  • –  realizacja zadań oraz planów sprzedaży wyznaczanych przez przełożonego
  • –  bieżące raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi standardami w firmie
  • –  współpraca z poszczególnymi działami w firmie
  • –  kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • –  analiza działalności konkurencji na swoim terenie

WYMAGANIA

  • –  zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • –  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • –  pozytywne nastawienie, entuzjazm
  • –  umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • –  łatwość nawiązywania kontaktów
  • –  dobra organizacja własnej pracy
  • –  prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • –  umowę o pracę
  • –  atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • –  niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • –  niezbędne szkolenia
  • –  pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • –  pracę w młodym, dynamicznym zespole handlowców

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: l.czyzowska@specfood.pl
  • lub kontakt telefoniczny: Tomasz Józefczyk 880-032-602

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)