Kierowca-dostawca kat. B

OPIS STANOWISKA

  • –  realizacja dostaw produktów na wyznaczonym rejonie
  • –  rozładunek towaru u poszczególnych klientów
  • –  rozliczanie należności oraz sporządzanie protokołów reklamacyjnych
  • –  utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

OCZEKIWANIA

  • –  prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
  • –  umiejętność orientacji w terenie
  • –  aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem
  • –  komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • –  mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych lub prawo jazdy kat. C
  • –  odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • –  umowę o pracę
  • –  atrakcyjne wynagrodzenie
  • –  niezbędne wyposażenie do pracy

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: l.czyzowska@specfood.pl
  • lub kontakt telefoniczny: Tomasz Józefczyk 880-032-602

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)